UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

30 Czerwiec 2023 r.
Redaktor: pakiela
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek. Był to szczególny moment zwłaszcza dla uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli swoją naukę w murach naszej szkoły. Był to rok pełen wyzwań zarówno dla uczniów i rodziców jak i dla nauczycieli. Tym bardziej doceniamy trud i wysiłek tych, którzy przez dziesięć miesięcy dokładali wszelkich starań by nauka była jak najbardziej owocna.

Podczas uroczystego apelu, Pani Dyrektor Małgorzata Szczerba – Kozłowska podziękowała wszystkim za zaangażowanie oraz życzyła beztroskich i bezpiecznych wakacji. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Skarbnik Magdalena Lusa, która wręczyła uczniom Nagrody Wójta Gminy Pokrzywnica.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów, było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i sukcesy osiągnięte podczas bieżącego roku szkolnego. Jesteśmy dumni z wyników naszych uczniów, doceniamy ich ogromny wkład pracy i wysiłek, który często przy udziale rodziców musieli włożyć w to by osiągnąć w swój sukces.

Po uroczystym wręczeniu świadectw odbyła się część artystyczna przygotowana przez klasę ósmą wraz z wychowawczynią panią Ewą Kiliańczyk. We wzruszającym występie uczniowie podziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość oraz obiecali, że lata nauki w naszej szkole na zawsze pozostaną w ich sercach i wspomnieniach.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wsparcie i współpracę w mijającym roku szkolnym. Uczniom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji, a rodzicom i nauczycielom wytchnienia i energii do dalszych działań.