ODKRYWAMY NOWE ZAKĄTKI POLSKI

25 Maj 2022 r.
Redaktor: pienkosiwona
ODKRYWAMY NOWE ZAKĄTKI POLSKI

       12 maja 2022 roku uczniowie klas III, IV i V pod opieką Moniki Danielskiej, Lidii Świętochowskiej i Patrycji Pakieła, mieli niepowtarzalną okazję przeżyć niezwykłą przygodę  w  Parku Edukacji i Rozrywki “Farma Iluzji”. To jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji, opartych na różnorodnych zmysłach.

         W otoczeniu ogromnego lasu, korzystając z  zabawy, wypoczynku na świeżym powietrzu  oraz  edukacji podanej w przyjaznej formie ,  uczniowie spędzili wyjątkowe chwile. Różnorodność atrakcji, jakie na  nich czekały sprawiła, że wybór był nie lada wyzwaniem.  Z wielką radością i ciekawością oraz dreszczykiem emocji sprawdzali swoje możliwości w Latającej Chacie Tajemnic, Tunelu Zapomnienia, Zakręconym Domku. Kolejka Rio Grande oraz Górska Dragon, Karuzela Łańcuchowa i Na Fali zapewniły wszystkim moc przeżyć.  Poszukiwanie wyjścia z labiryntu czy też sprawdzanie swoich umiejętności w Parku Linowym wyczerpały siły nawet najwytrwalszych podróżników, dlatego wszyscy z dużą radością powitali  tęczowy las, gdzie mogli odpocząć na hamakowym polu.

       Uczniowie podziwiali  również magiczny kran, Studnię nieskończoności, Muzeum Iluzji  oraz mogli „położyć swoją  głowę na talerzu”🙃, co wprawiło wszystkich w doskonały humor.

         Niesamowity dzień, pełen przygód i dobrej zabawy pozwolił  na nowo odkryć znaczenie takich słów, jak przyjaźń i koleżeństwo 🤝