INNOWACJA PEDAGOGICZNA – SPOTKANIE Z TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ

29 Listopad 2019 r.
Redaktor: pakiela
INNOWACJA PEDAGOGICZNA – SPOTKANIE Z TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ

,,A kiedy już będę dorosły zostanę….. TRENEREM PIŁKI NOŻNEJ”

Dnia 27 listopada 2019 roku uczniowie klasy II i III poznali specyfikę kolejnego zawodu. Naszą szkołę odwiedzili trenerzy klubu GKS POKRZYWNICA – pan Rafał Krzyżewski i pan Mateusz Miłoński.

Na wstępie trenerzy opowiedzieli o swoim zawodzie, o tym w jaki sposób można zostać trenerem piłki nożnej. Wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: Czym zajmuje się trener, jakie są jego obowiązki? Uczniowie dowiedzieli się również, jakie cechy powinien posiadać dobry szkoleniowiec. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z aktywnie spędzonego czasu i uprawiania sportu. Trenerzy wskazali, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zwrócili uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim, gdy zaczyna się odnosić sukcesy.

Po krótkiej pogadance uczniowie odbyli prawdziwy trening piłki nożnej. Zbiórka, gwizdek, kilka słów od trenera i się zaczęło! Ćwiczenia sprawnościowe, zabawy orientacyjne, no i oczywiście mecz piłki nożnej. Przysporzyło to uczniom niemałych emocji. Po meczu każdy z zawodników przybił tradycyjną ,,piątkę” z trenerem, a uczniowie podziękowali za wspaniałe zajęcia.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ!!!

Pakieła Klaudia