HEJ KOLĘDA, KOLĘDA – DZIĘKUJEMY!

23 Grudzień 2019 r.
Redaktor: pienkosiwona
HEJ KOLĘDA, KOLĘDA – DZIĘKUJEMY!

Pięknie prosimy o polubienie naszych zuchów na Facebooku Fundacji Honor Pomagania Dzieciom do 7 stycznia. Dziękujemy!!!

Święta Bożego Narodzenia – niezwykle piękny czas. Uczniowie naszej szkoły przygotowania rozpoczęli już od pierwszych dni grudnia. Wszystko zaczęło się od niepozornego maila od p. Dyrektor zapraszającego do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek. Decyzja zapadła niemal w sekundzie – bierzemy udział. Sam konkurs miał konwencję, która nam się spodobała, a z którą do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Będziemy nagrywali mini teledyski. Radości było ogrom. Mamy nadzieję, że rodzice Magdy wybaczą nam braki w Jej garderobie,        a fruwającą pałeczka Mai będzie rozweselała nas przez najbliższe miesiące. Nagraliśmy, wysłaliśmy i czekaliśmy. Kiedy nasze nagrania pojawiły się na stronie Fundacji Honor Pomagania Dzieciom byliśmy podekscytowani. Poprosiliśmy o wsparcie naszych Rodziców, przyjaciół – potrzebowaliśmy polubień. Konkurs trwa – jednak my cieszymy się już wygraną. Ogrom życzliwości, który doświadczyliśmy jest niesamowity. Rodzice, przyjaciele, przyjaciele – przyjaciół, byli uczniowie naszej szkoły, koledzy i koleżanki –dzięki Wam jesteśmy szczęśliwi.

Remerciements spéciaux aux étudiants de faculté de pharmacie à Nantes.  Serdecznie dziękujemy Studentom Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy wsparli nas jako jedni z pierwszych.  Cudownie, że jesteście z nami.

Dzięki temu konkursowi wiemy, że zawsze można liczyć na serdeczność i wsparcie  wielu . Dziękujemy najpiękniej, jak potrafimy. Mamy nadzieję, że nasze wykonania kolęd i pastorałek wniosły radość w Wasze serca.

W święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.
A z gwiazdką życzmy
spełnienia wszystkich świątecznych życzeń !