Czas szybko mija – kwiecień już młode listki i kwiaty na drzewach rozwija!

23 Kwiecień 2022 r.
Redaktor: pakiela
Czas szybko mija – kwiecień już młode listki i kwiaty na drzewach rozwija!

Mamy nadzieję, że korzystacie z uroków wiosennej przyrody i chłoniecie ciepłe promyki słońca, które zapewni w Waszych organizmach odpowiednią dawkę witaminy D. Dzięki niej macie zdrowe kości i wspaniale funkcjonuje Wasz organizm.

22 kwietnia nasza planeta Ziemia obchodzi swoje święto. Tego dnia, ludzie na całym świecie jednoczą się w swoich działaniach i staraniach, aby poprawić stan czystości naszej błękitnej  planety i niwelować skutki bardzo szkodliwych działań, które codziennie  na całym świecie  mają miejsce.

 Nasza szkoła również corocznie włącza się do takich działań, aby uświadomić wszystkim, że tak naprawdę, każdy może przyczynić się do poprawy jakości życia na naszym globie. Wystarczy się dobrze rozejrzeć, zastanowić, co możemy zrobić, aby poprawić stan przyrody.

Tego dnia uczniowie klasy IV odwiedzili młodszych kolegów zachęcając ich do podejmowania działań celem ochrony środowiska naturalnego. Wszyscy zostali także obdarowani samodzielnie przygotowanymi przez czwartoklasistów kotylionami „ Przyjaciel natury”.

Wychowawcy klas akcentują w swoich działaniach wychowawczych rangę tego święta i aktywnie włączają się w jego ważne przesłania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!