BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY

20 Grudzień 2021 r.
Redaktor: pakiela
BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY

Zgodnie z tradycją, uczniowie klasy 2 poczynili staranne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie przystroili choinkę, udekorowali salę lekcyjną, oraz wzięli udział w cyklu zajęć poświęconych tematyce zbliżających się Świąt.

Święta Bożego Narodzenia to radosne wydarzenie, na które z utęsknieniem czekają zarówno Dzieci, jak i Dorośli. Aby w naszej szkole zagościła iście świąteczna atmosfera, wychowawca klasy 2  – p. Klaudia Pakieła zorganizowała Bożonarodzeniowe Warsztaty. Nieoceniona okazała się pomoc mamy Weroniki – p. Ani, która w ciekawy sposób poprowadziła zajęcia warsztatowe. Drugoklasiści zamienili się w prawdziwych artystów, wykazując się wyjątkową pomysłowością i  kreatywnością. Z pomocą p. Ani ,,wyczarowali” przepiękne stroiki.

Podczas warsztatów wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia ozdób świątecznych. Warsztaty Bożonarodzeniowe były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na wytęsknione i jedyne w swoim rodzaju Święta.

Składamy serdeczne podziękowania p. Annie Szlaskiej za przeprowadzenie warsztatów, które były wspaniałą okazją do wspólnej aktywności, radosnej zabawy i mile spędzonych chwil.